Hollande po mileneckej afére navštívil partnerku v nemocnici

0
399

PARÍŽ 17. januára (WEBNOVINY) – Francúzsky prezident Francois Hollande vo štvrtok navštívil svoju partnerku, ktorú hospitalizovali pred týždňom krátko po zverejnení informácií o prezidentovej údajnej afére s herečkou Julie Gayetovou.

Podľa zdroja z okolia prezidenta chcel Hollande prísť ešte cez víkend, no prvá dáma to odmietla. Kým Hollande sa chce konkrétnejšie k celej veci vyjadriť pred februárovou návštevou USA, herečka vo štvrtok zažalovala časopis Closer, ktorý minulý piatok zverejnil fotografie Hollanda idúceho za ňou.

Je však otázne, aký to bude mať dopad na jeho popularitu u Francúzov, ktorí ho po takmer dvoch rokoch od zvolenia považujú za najhoršieho prezidenta v moderných dejinách krajiny.

Bulvárny týždenník pred niekoľkými dňami zverejnil zábery ochrankára a muža s prilbou, ktorým mal byť údajne prezident navštevujúci byt Gayetovej neďaleko prezidentského paláca.

Novinárka Trierweilerová krátko na to utrpela "veľmi silný emocionálny šok" a mala by v nemocnici zotrvať minimálne do pondelka. Samotný Hollande nebol nikdy ženatý, no má štyri deti s političkou Ségolene Royalovou. S Trierweilerovou žije od roku 2007.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.