Doprajte si vytúžený relax s novým masážnym kreslom

0
1455
Doprajte si vytúžený relax s novým masážnym kreslom

Vraciate sa domov z práce doslova zbitý ako kôň a potrebujete relax, pomocou ktorého by ste nabrali novú energiu? Netreba chodiť každý deň na masáž k profesionálovi, ale kúpte si ho priamo domov v podobe kresla a doprajte si oddych, po akom už dlho túžite.

Nejde len o relax, ale aj odstránenie bolestí chrbtice

Masážne kreslá neboli vyrobené len za účelom oddychu, ale aj pomoci pri zdravotných problémoch, akými sú bolesti svalov a chrbtice. Chodiť pravidelne na masáž k profesionálovi alebo do wellnes centra je náročné nielen časovo, ale najmä finančne. Našťastie existuje spôsob, vďaka ktorému si môžete oddýchnuť aj v pohodlí domova a to priamo pred televízorom alebo pri počítači. Momentálne žijeme v dobe, kedy veľká časť ľudí pracuje z domu alebo hodiny sedí na jednom mieste, čo má na telo negatívne účinky. Dlhodobé sedenie za počítačom postihuje najviac chrbticu, ktorej bolesti vedia byť naozaj neznesiteľné a to už v mladom veku.

Práve masážne kreslo môže byť v tomto smere veľkým pomocníkom, pri ktorom zabudnete aj na návštevu lekára. Ide o luxusný nábytok a sofistikovaný riadiaci elektrický systém určený na profesionálne masírovanie tela a relax zároveň. Pomôcť dokáže nielen pri bolestiach chrbtice, ale aj krku, nôh a rúk, ktoré sú pri sedavom zamestnaní v statickej polohe a trpia rovnako ako chrbát. Kreslo bolo vyrobené tak, aby dokázalo z veľkej časti napodobniť prácu maséra alebo terapeuta, pričom tie najlepšie ho dokážu dokonale nahradiť. Nie každý človek má s masérom dobré skúsenosti a nie každý sa dokáže jeho rukám bez obáv prenechať. Pri masážnom kresle si môžete byť istý, že vám neublíži a že svoju prácu vždy vykoná rovnako, ako predtým.

Ich obrovskou výhodou je, že sa dokážu prispôsobiť parametrom užívateľa a na základe identifikácie problémov dokážu vytvoriť individuálne masážne programy. Nimi vám zaručia dokonalý komfort a zdravotné výhody už po pár použitiach. Za všetko pozitívne, čo kreslo prináša môžu moderné technológie a citlivé senzory snímajúce telo. Vďaka nim je tento výrobok dokonalým pomocníkom dostupným v každom čase a vždy v plnej sile.

Aké funkcie ponúkajú kreslá?

Nie každé kreslo má rovnaké funkcie a preto si treba poriadne premyslieť, ktoré si nakoniec zakúpite. Samozrejme platí, že tie najkvalitnejšie a cenovo drahšie dokážu nahradiť aj spomínaného maséra, kedy zohľadní všetky parametre užívateľa, ako je výška, hmotnosť, vek a štruktúra tela. V ponuke sú často rôzne typy masáží ako napríklad relaxačná, osviežujúca, upokojujúca, masáž na regeneráciu alebo zmiernenie stresu. Vybrať si môžete aj dĺžku trvania, intenzitu a v neposlednom rade množstvo aplikácií.

Masážne kreslo treba vyberať nielen podľa ceny, ale aj spokojnosti zákazníkov a toho, čo všetko vám ponúka. Odborníkom v tomto smere je predajca inSPORTline, ktorý ponúka niekoľko druhov výrobkov. Okrem toho súčasťou širokého sortimentu sú aj rôzne fitness stroje a pomôcky ako napríklad vibračná plošina.