Bez kvalitného cestovného poistenia už ani na krok!

0
826

 

Chystáte sa počas leta na vytúženú dovolenku k moru? Čaká vás najbližšie dni pracovná cesta do zahraničia? Ak ste ešte nestihli porozmýšľať nad tým, na čo by ste nemali zabudnúť, pripomenieme vám jednu základnú vec. Cestovné poistenie do zahraničia, vďaka ktorému sa vyhnete rôznym nepríjemnostiam na cestách.

Cestovné poistenie do zahraničia – čo zahŕňa?

Ako už bolo v úvode naznačené, poistenie cestovných nákladov je jednou z najdôležitejších položiek, na ktorú by ste v žiadnom prípade nemali zabudnúť! Aj napriek tomu, že to je menej pravdepodobné, bez platného poistenia nebudú prípadné zdravotné komplikácie či škody na cudzom majetku uhradené, čo by ste koniec koncov mohli oľutovať. V prípade liečebných nákladov vám budú uhradené vynaložené náklady na ošetrenie úrazu, ochorenia, hospitalizáciu či lieky. Krátkodobé poistenie do zahraničia sa pochopiteľne vzťahuje aj na stratu batožiny, krádež cestovných dokladov či opravu vozidla, keďže práve počas cestovania na vás „číhajú“ rôzne nepredvídateľné situácie, ktoré dokážu mnoho krát nepríjemne skomplikovať situáciu. Jednoduché povedané, bez poistenie už ani na krok!

Zjednajte si cestovné poistenie na celý rok – rýchlo a jednoducho!

Dôvodov, prečo sa vyplatí zjednať si celoročné cestovné poistenie ERGO je hneď niekoľko: výber poistenia podľa vlastného výberu, jednorazové uzatvorenie poistenia, krytie poistenia nákladov na zásah Horskej záchrannej služby, exkluzívna kvalita aj pre tých najnáročnejších klientov a územná platnosť na celom svete! Snáď najväčšou prednosťou cestovného poistenia je možnosť uzatvorenia zmluvy online, čiže prostredníctvom internetu, čo vám zaberie len minimum času! Máte možnosť vybrať si z viacerých balíkov, ktoré sa od seba odlišujú počtom položiek poistenia, čiže vy ako klient sa rozhodnete, čo vám b

ude najviac vyhovovať. Chystáte sa na dobrodružnú cestu okolo sveta? S jedinečným poistením pre prípad útoku žralokom je zabezepčené vyplatenie až 2-násobku poistného plnenia pre prípad trvalých následkov! Využite aj vy exkluzívne výhody celoročného cestovného poistenia a cestujte bez obáv!