Ako získať peknú pleť vďaka dracula terapii?

0
734

Každý človek sa snaží mať peknú pleť. Pleť je potrebné udržiavať zdravú, aby sa nevyskytovali veľké problémy. Ak máte so svojou pleťou problém, no chceli by ste mať zdravú a peknú pleť, je dobré to začať riešiť. Ako na to?

Ak nepatríte medzi šťastlivcov, ktorí majú odjakživa peknú a zdravú pleť, no chceli by ste sa takou peknou pleťou chváliť, nemusíte sa ničoho obávať. Dnes existuje niekoľko možností, ktoré vám dokážu vašu pleť zlepšiť. My si však povieme niečo o dracula terapii.

Čo je to dracula terapia?

Aj keď názov tejto procedúry nie je vôbec lákavý a vyzerá, že ide niečo spojené s hororom, je to úplne inak. Dracula terapia patrí medzi veľmi kvalitnú a dobrú metódu, vďaka ktorej viete získať peknú pleť a nemusíte kvôli tomu využívať rôzne chemické látky. Na ošetrenie sa používa vaša vlastná krv, a preto vznikol názov tejto procedúry dracula terapia. Táto procedúra prebieha ani nie hodinu a je to takmer bezbolestné. Ide o to, že najprv sa na miesto odberu krvi nanesie anestetický krém. Lekár vám krv z miesta vezme a vďaka špeciálnemu prístroju sa oddelí krvná plazma, ktorá sa bude na ošetrenie používať. Táto krvná plazma sa potom rovnomerne a pomaly vpicháva do kože.

Po tejto procedúre je dobré absolvovať aj LED terapiu, ktorá urýchli ošetrenie. Na pleti sa po zákroku môžu objaviť vyrážky, alebo chrastičky, no tento stav po čase zmizne a vy sa tak môžete tešiť z peknej a zdravej pleti. Tento zákrok je bežne dostupný, a preto ak chcete mať zdravú pleť, tento zákrok je presne určený práve pre vás. Najlepšie na dracula terapii je však to, že jej výsledky dokážu vydržať aj rok a vy tak získate zdravú pleť na poriadne dlhú dobu. Samozrejme, v prípade, že máte silné zápalové reakcie na pleti, alebo trpíte herpesom, tento zákrok pre vás nie je dobrý, pretože by mohlo dôjsť k problémom. Dôležité je preto sa dobre informovať.

Neváhajte a doprajte si zdravú pleť vďaka dracula terapii!