Ako vybrať perfektné dámske plavky

0
1194

Aktuálnym letným hitom je výber správneho plážového oblečenia a plaviek. Je to téma, ktorú ženy milujú, ale rovnako aj nenávidia. A to práve vtedy, keď ich postava nie je ideálna pre väčšinu typov plážových a plavkových outfitov. Nerobte si z toho vrásky! Správnym strihom dokážete zamaskovať problematické partie, a tak opticky docielite perfektnú súmernosť postavy.

Naším dnešným klenotom budú plavky pre silnejšie postavy

Aj plnoštíhlym dámam patrí radosť z leta a oddychu na pláži. Čo tam po väčšom brušku, zadočku alebo stehnách? Rozumieme vašim pochybnostiam, či nie je vhodnejšie zrieknuť sa svojich obľúbených dvojdielnych plaviek. Nie je! Ideálnym typom pre vás sú plavky s vyšším pásom.

Najlepšie je zvoliť jednofarebné a s riasením na nohavičkách. Tak sa perfektne zakryjú nedokonalosti bokov aj bruška. Obľúbené sú podprsenky so všitými kosticami a výstužou. To však treba zvlášť zvážiť… Pri podprsenkách s košíkmi o veľkosti C alebo D môže výstuž spôsobovať nepohodlné a veľmi neestetické nosenie.

Elegantný a sexy vzhľad dokážu podporiť aj úžasné tankiny plavky

Môžete ich poznať aj pod názvom plavkové šaty. Jedno alebo druhé? Dôležité je, že ide opäť o perfektne dopasované dvojdielne plavky v moderných a pestrých vzoroch. Originálne tankiny plavky majú predĺžený top s nastaviteľnými ramienkami a pohodlnou nohavičkovou časťou z rýchloschnúceho materiálu.

Na zakrytie väčších bokov a stehien vám odporúčame tankiny plavky pre plnšie tvary s vyšším pásom a dlhším kraťasovým strihom. Doplňte ich atraktívnou bardott podprsenkou s predĺženým topom z odolnej plavkoviny. Svojím extra guľatým dekoltom tak na pláži okamžite zažiarite!

Pareo – perfektný a praktický doplnok k plážovému outfitu

Úžasný pocit z plnoštíhlej postavy vytvorí aj parea na pláž, k bazénu alebo na večernú párty. Je to ideálna plážová tunika, respektíve sukňa, ktorá zanecháva príjemný ľahký a chladivý dotyk na tele. Sú dostupné buď ako klasické prehozy cez plavky, alebo v elegantnom strihu predĺžených plážových šiat. To je dôkazom, že aj krásna plnoštíhla dáma si má toto leto z čoho vyberať! Užite si nádherné leto v príjemných a pohodlných plavkách.