Záhradný pavilón aj promo stánok v jednom – to sú nožnicové stany

0
729

Veľké firmy aj menší podnikatelia oceňujú stále častejšie praktické nožnicové stany. Využijete ich na firemných akciách ako záhradný pavilón, ale tiež ako predajný či promo stánok na výstavách aj veľtrhoch.

Vlastné firemné vybavenie šetrí čas a peniaze. Než byť neustále závislými na požičiavaní si rôznych stánkov, je vhodnejšie mať vlastný. Či hneď niekoľko vlastných. Nožnicové stany ponúkané eshopom Expodom.sk, či presnejšie firmou MUTTON, využijete vo firme na mnohých akciách. Od prezentačných, cez predajné, až po interné akcie pre zamestnancov, klientov či trebárs pre média.

Nožnicový stan je ideálne zastrešenie akejkoľvek akcie

Nožnicové stany sa vďaka svojej konštrukcii veľmi jednoducho postavia aj zložia. Sú uskladniteľné, nenáročné na miesto pri skladovaní aj prevoze. Keďže sú tiež veľmi ľahké, jednoducho ich zmontuje jediná osoba. Konštrukcia je z oceľových profilov, alebo z hliníku. Hliník je ľahučký a tento stan postavia dokonca aj ženy. Veľkou výhodou je dostupnosť náhradných dielov. MUTTON vám kedykoľvek obratom dodá akýkoľvek poškodený diel. Vďaka tomu je životnosť nožnicových stanov veľmi dlhá a rentabilná.

Stany na mieru corporate identity

Nožnicové stany sa dodávajú v šiestich farbách, čím sú univerzálne použiteľné skutočne pre každého. Nepremokavú strechu aj bočné textilné steny je možné nechať potlačiť logom, reklamnými sloganmi, aj ukážkami výrobkov. Z obyčajných stanov sa tak ihneď stanú promo stánky, ktoré máte vždy po ruke. Dodávajú sa v rôznych rozmeroch a môžu sa navzájom spojovať do väčších celkov i do zaujímavých zostáv.

Stan ocenia aj menší podnikatelia

Nožnicové stany sa hodia aj ako predajné stánky. Precestujete s nimi významné predajné akcie a v lete ich jednoducho roztiahnete na vlastnej záhrade, kde poslúžia ako záhradný pavilón. Nielen pre rodinu, ale aj pre vás, pokiaľ si doprajete home office na záhrade svojho domu či chaty.