Nová generácia strojov CAT s inteligentným systémom monitorovania

0
552

Ak chceme zabezpečiť čo najvyššiu efektivitu práce ťažkých stavebných strojov, musíme dobre poznať ich technický stav, spotrebu a plánovať ich nasadenie bez zbytočných prestojov. Nech už sa jedná o nové alebo použité stroje.

S týmto všetkým si každý majiteľ pracovných strojov Caterpillar hravo poradí. Majú totiž Product Link – systém monitorovania pracovných strojov.

Prehľadná a jednoduchá správa vozového parku

Vďaka systému Product Link môžete sledovať celú flotilu pracovných strojov. Máte prehľad o ich aktuálnej aj minulej spotrebe, vidíte stav motohodín a máte prehľad o rozmiestnení strojov na viacerých pracoviskách.

Vďaka užívateľsky jednoduchému webovému rozhraniu Vision Link™ si môžete viesť štatistiky o spotrebe pohonných hmôt, vyťažení stroja a podobne.

Výhody Product Link:

  1. Precízne plánovanie – aktualizácia polohy a vyťaženia stroja na dennej báze, vďaka čomu môžete dlho dopredu plánovať preventívny servis, aby ste zabezpečili dlhú životnosť dôležitých súčastí stroja.
  2. Sledovanie stroja 24 / 7 – s Product Linkom nikdy nestratíte prehľad o svojom stroji. Vďaka satelitnému systému monitorovania budete vedieť, čo sa s vaším strojom deje, nech ste kdekoľvek na svete.
  3. Investície do stroja máte pod dohľadom – vďaka neustálemu sledovaniu polohy, vyťaženia a spotreby paliva viete presne určiť, kde minibager, rýpadlo alebo nakladač pracuje a koľko vás to bude stáť. Už nikdy žiadne výdavky navyše.

Product Link nie je súčasťou základnej výbavy stroja. Môžete si ho objednať ako príplatkovú výbavu.