Veľké kontajnery pre vaše veľké zásielky

0
1092

Kontajnery Magnum Optimum charakterizuje predovšetkým vysoká nosnosť až 750 kg, veľká variabilita a dlhá životnosť.

Spoločnosť Schoeller Allibert má vo svojej ponuke celú škálu kvalitných plastových kontajnerov s vysokou nosnosťou. Vyrábajú sa z polyetylénu a polypropylénu. Sú odolné teplotám aj chemikáliám. Nosnosť až 750 kg je podporená aj výbornou odolnosťou kontajnerov voči ich mechanickému poškodeniu. Medzi najpredávanejšie kontajnery patria Magnum Optimum, Maximus a Maxilog.

Inteligentné prepravné kontajnery s bohatou výbavou

Plastové kontajnery Schoeller Allibert vnesú do vašej logistiky prvky, ktoré pomáhajú šetriť miesto pri transporte, umožnia jednoduchú manipuláciu, aj bezpečnosť pre prepravovaný tovar. Pre každý typ kontajneru je možné použiť tzv. inzerty. Tieto špeciálne vložky zaistia, aby sa produkty navzájom nedotýkali a nedošlo tak k ich poškodeniu. Kontajnery je možné používať v kombinácii: kontajner + plastové veko. Veľmi jednoducho sa udržujú vďaka špeciálnym povrchom, ktoré odolávajú nečistotám a dajú sa umyť.

Magnum Optimum 1208 – novinka pre efektívnu logistiku aj skladovanie

Novinkou v sortimente je kontajner Magnum Optimum 1208, ktorý sa stal najobľúbenejším kontajnerom pre oblasť automobilovej výroby. Uplatnenie však nájde aj inde.

Magnum Optimum 1208 má rozmery 1200×800×958 mm a nosnosť 750 kg pri hmotnosti 52 kg. Stohovacia nosnosť je až 3200 kg. Ponúka vnútorný objem 665 litrov. V porovnaní s inými kontajnermi dokáže ušetriť až 30 % priestoru.

Táto novinka medzi priemyslovými kontajnermi je uspôsobená jednoduchej manipulácii aj ľahkej údržbe. Pomocníkmi sú protišmykové podložky, samo uzamykacie dvierka, drenážne otvory pre odtok vody a mnoho ďalších inteligentných prvkov. Kontajner je tiež možné uspôsobovať čo do výšky a vnútorného objemu, a to vďaka nadstavcu Optiframe.

Prepracovaný je aj systém identifikátorov prepravovaného nákladu. Je možné ho označiť etiketami s čiarovým kódom aj logom. ID doska je nositeľom informácií o náklade. Logistiku zrýchľujú aj priestory určené pre RFID značky a pre IOT zariadenia.