Terénne vozidlá, ktoré dokazujú svoju dominanciu za každých podmienok

0
777

BRP je svetový líder známy svojou inováciou produktov, výkonom a spoľahlivosťou, a preto si šoféri z celého sveta vyberajú terénne vozidlá Can-Am, či už vyžadujú jazdu, ktorá je drsnejšia alebo jednoduchšia určená skôr pre úplných začiatočníkov.

Štvorkolky určené do každého terénu

Rally priťahuje najlepších vodičov a tímy z celého sveta, keďže pretekári jazdia na najpôsobivejších dostupných terénnych vozidlách. Najobľúbenejšie terénne vozidlá v našich končinách – Can-Am svoju úlohu splnili, keďže predvádzajú neuveriteľne dobré výkony a počas celého obdobia prekonali náročné podmienky. „Terénne vozidlá, a teda štvorkolky Can-Am naďalej dokazujú svoju dominanciu za každých podmienok na celom svete a my nespomaľujeme,“ uviedol Marc R. Lacroix, riaditeľ marketingu spoločnosti Ski-Doo, Sea-Doo a Can-Am ORV Marketing a BRP Sports Marketing. „Od víkendových pretekov alebo jazdy okolo dún je celá zostava akou sú štvorkolky Can-Am nastavená tak, aby sa povzniesla nad konkurenciu.“ Práve v roku 2021 štvorkolka Maverick X3 SxS, ktorá je k dispozícii u predajcov po celom svete, je osvedčeným terénnym vozidlom s pozoruhodnými schopnosťami.

Trojkolesový motocykel Can-Am Spyder

Can-Am Spyder ako trojkolesový motocykel prináša ešte viac luxusu a pohodlia do cestovného segmentu. Spyder F3 ponúka nielen zaslúžený komfort, ale tiež odvážny dizajn s výberom nápaditých a odvážnych farieb, vďaka čomu je možné si jazdu užiť pri každej zákrute! Spyder RT ponúka priestor pre dvoch, ale ešte vyššie pohodlie! Dokonca limitovaná verzia ponúka aj integrované aplikácie pre vozidlo, špičkové sedadlo aj na dlhšie jazdy a úložný priestor s objemom až 177 litrov. S modelom Can-Am Ryker sú možnosti nekonečné, čo už rozhodne stojí za to. Rôzne možnosti úpravy tohto „stroja“ sú skvelým spôsobom, ako sa zabaviť a prekonať všetky limity.