Plyn dobieha stabilnú elektrinu

0
411

BRATISLAVA 20. februára (WBN/PR) – ZSE už dodala svojim odberateľom viac ako jeden milión megawatthodín plynu. Vystačilo by to na nafúknutie 9 500 vzdušných balónov, ktoré by prepravili až 152 000 ľudí.

Pred niekoľkými rokmi si len málokto vedel predstaviť, že plyn môže do domácností a firiem dodať aj iný ako najväčší a donedávna skutočne jediný dodávateľ plynu. Dnes ponúka plyn a elektrinu súčasne takmer každý významný hráč na trhu s energiami. Obstáť v pomerne novom konkurenčnom boji o zákazníka vyžaduje nielen lepšiu cenu, ale aj pridanú hodnotu v podobe kvalitného zákazníckeho servisu. Práve takúto vyváženú ponuku zákazníci, prirodzene, očakávajú. Aj preto sa ZSE po dvoch rokoch od vstupu na trh s plynom podarilo odberateľom dodať viac ako 1 milión MWh plynu.

Ak máte priemerne veľký dom a kúrite plynom, ročne spotrebujete asi 30 MWh plynu. To v prepočte na celkovo dodaný objem znamená, že plynu od ZSE už verí niekoľko desiatok tisíc zákazníkov v segmente domácností a firiem. „V prvom rade ide o dôveru. A práve na nej sa snažíme stavať naše úsilie. Dodávku plynu a elektriny od jedného stabilného dodávateľa ocenia najmä tí, ktorí chcú mať všetky informácie, ako aj služby pod jednou strechou. Stačí ísť na www.zse.sk, kde naši zákazníci vybavia všetky potrebné záležitosti z pohodlia svojho domova,“ povedal Juraj Krajcár, predseda Predstavenstva ZSE Energia.

Otvorenie energetického trhu prinieslo zákazníkom možnosť výberu. To prináša viaceré výhody, širšiu paletu produktov a služieb. „Naším cieľom je priniesť zákazníkom vyšší komfort v oblasti zákazníckej obsluhy spolu s rozširovaním doplnkových služieb. Teší ma, že aj vďaka tomu tisícky nových zákazníkov každý mesiac reagujú na našu ponuku plynu,“ dodal Juraj Krajcár.

Všetko pod jednou strechou. Aj tak by sa dal nazvať trend, ktorý začína hýbať energetikou. Prináša zákazníkom väčšie pohodlie a kvalitu poskytovaných služieb.

ZSE Energia, a.s. (www.zse.sk) je 100-percentnou dcérskou spoločnosťou Západoslovenskej energetiky, a. s. (ZSE), ktorá je na Slovensku vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou a na slovenskom trhu pôsobí 90 rokov. ZSE Energia začala vykonávať činnosť v oblasti dodávky elektriny od 1. júla 2007 na základe právneho odčlenenia služby obchodu a predaja elektriny. Na jeseň 2011 začala s dodávkou plynu pre veľkých firemných zákazníkov a 1. apríla 2012 rozšírila ponuku plynu pre domácnosti a pre malé podniky. Poslaním spoločnosti je obchod s elektrinou a s plynom v regióne západného Slovenska aj mimo neho a poskytovanie súvisiacich služieb dlhodobo, spoľahlivo, za prijateľné ceny, spôsobom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a v súlade s pravidlami platnými v EÚ. Spoločnosť vykonáva svoju podnikateľskú činnosť v súlade so zákonom o energetike a na základe povolenia na dodávku elektriny, dodávku plynu a na výrobu elektriny vydaného Úradom pre reguláciu sieťových odvetví.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.