Objednajte si hodinového manžela

0
664

Určite ste to už zažili – hektické dni, kedy neviete, kde Vám hlava stojí. Riadenie domácnosti a stíhanie pracovných povinností vie byť niekedy nepríjemné, obzvlášť, ak sa vyskytne nejaký problém, na ktorý ste jednoducho prikrátka. Portál news.sk zverejnil riešenie: objednajte si hodinového manžela!

Kto je hodinový manžel?

Pre ženy, ktoré si nevedia pomôcť s ťažšími domácimi prácami je často náročné nájsť niekoho, kto by bol ochotný pomôcť. Na koho sa v tomto prípade obrátiť? Sú to často maličkosti – tečúci vodovodný kohútik, zvesené dvere z pántov… Kvôli takýmto veciam sa k Vám nebude žiaden opravár unúvať. Vy aj napriek tomu potrebujete nájsť riešenie, lebo otravovať suseda Vám pripadá už dosť trápne. Hodinoví manželia sú špeciálne vyškolení pre riešenie každého problému. Počnúc tečúcim kohútikom cez nefunkčný vypínač, upchatý sifón, vyvesené dvere z pántov až po zavesenie rôznych doplnkov v domácnosti, či už do panela alebo do kachličiek. Ak stojíte na druhej strane, a teda sám sa považujete za hodinového manžela, mali by ste dať o sebe vedieť. A čo Vás lepšie spropaguje ako trefný PR článok ? Zoznam činností, ktoré  vedia  hodinoví manželia urobiť, je nekonečný.

Kto vymyslel manžela na prenájom?

Služby využívajú väčšinou ženy, ktorým chýba doma mužská ruka, ale aj také, ktoré manžela, priateľa či partnera majú, ale ten im pomôcť nevie, nechce alebo nestíha. Medzi klientmi sú aj dôchodcovia alebo tí, ktorí nie sú dostatočne zruční a nechcú prísť o svoje prsty. Podľa magazínu news vymyslela hodinového manžela pred niekoľkými rokmi žena z Ruska, ktorej sa v tomto obchode dobre darí dodnes, pretože služba prenajatia praktického muža sa rozšírila do mnohých krajín sveta.

Neodvráva a vyrieši, čo potrebujete

V praxi to vyzerá asi tak, že nahlásite problém a príde k Vám pohľadný muž, slušne oblečený, s príjemným vystupovaním, ale hlavne skúsený odborník  na riešenie Vašich problémy. Materiál, ktorý potrebuje k oprave si nakúpi a dovezie sám, alebo sa s Vami dohodne, následne problém vyrieši, vystaví Vám faktúru a po jej zaplatení odíde. Tak máte postarané o každý prípadný problém, ktorý sama nezvládnete a nemusíte sa viac stresovať.

Text: PR článok

Zdroj: news.sk

Foto: bds-multi.be