Nové byty v Bratislave

0
1305

Život v hlavnom meste môže mať skutočne veľa výhod. Množstvo reštaurácií, skvelé pracovné ponuky a príležitosti, rôzne športové aktivity, výborné školy, nákupné centrá, bary, galérie, divadlá, kúpaliská … Kultúrne a zábavné vyžitie je teda vo veľkomeste samozrejmosťou. To však vyhovuje najmä mladšej generácií, ktorá sa chodí rada baviť do barov, ktoré ponúkajú tie najlepšie diskotéky, koncerty a sú zárukou bezkonkurenčnej zábavy. V meste však nájdete aj množstvo mrakodrapov, obrovských budov, ale aj historických pamiatok, ktoré sa určite oplatí navštíviť. Parky sú zase skvelým miestom pre rodinné prechádzky s deťmi a sú ideálne na oddych po práci. No pokiaľ chcete začať život vo veľkomeste, v prvom rade si musíte nájsť príjemné, útulné a cenovo dostupné bývanie, ktoré sa pre Vás a Vašu rodinu stane skutočným domovom snov.

Štýlové bývanie v Ružinove

Väčšina ľudí, ktorá uprednostní život v meste, hľadá najmä pokojné bývanie, kde nebude až tak rušno. Dôležité je vybrať si miesto, kde sa budete cítiť príjemne a hlavne útulne. Bratislava Ružinov Vám ponúka nádherné nové byty, ktoré sú izolované od centra Bratislavy a plnohodnotné zázemie ukryté v hlavnom meste.

Mamičky s deťmi si tu určite prídu na svoje, keďže sa tu nachádza moderné detské ihrisko, priezračné Štrkovecké jazero a množstvo zelene. Chcete predsa, aby Vaše dieťa vyrastalo v prírode, dýchalo čerstvý vzduch a hralo sa bezpečne na ihriskách a pieskoviskách. Oteckovia môžu zatiaľ navštíviť tenisové centrum alebo zimný štadión, teda nedostatok športového vyžitia neprichádza v Ružinove do úvahy.

02 (1)

Nové byty v Bratislave ponúkajú moderné bývanie, po ktorom v súčasnosti túži každá rodina. Krásne a priestranné byty sú vhodné pre rodiny s deťmi, dvojice, ale aj jednotlivcov, ktorí chcú žiť v štýlovom byte.  Novostavby sú charakteristické kvalitnými bytmi, nízkou energetickou náročnosťou, výbornou dopravnou dostupnosťou a rešpektom k prírode. Byty na predaj v Bratislave sú postavené v atraktívnych lokalitách, takže sa nemusíte báť, že obchodné centrá alebo školy budú od Vás na míle vzdialené. Zaručujeme Vám trendové bývanie, ktoré je šetrné k životnému prostrediu. Pokoj, tiché a ničím nerušené prostredie Vás presvedčí, že ste si vybrali správne.  O parkovanie sa báť nemusíte, keďže tieto nové byty Bratislava majú predpísaný počet parkovacích miest, ktoré musia zabezpečiť.

03

V Ružinove nechýbajú už spomínané obchodné centrá (POLUS, Centrál), plaváreň, športové centrá alebo nádherné parky, ktoré sú ideálne na prechádzku s Vašim domácim miláčikom. Je teda len na Vás, či sa rozhodnete pre kúpu nového bytu v Ružinove.

Ak Potrebujete poradiť s výberom nového bytu v Bratislave – Ružinov nebojte sa obrátiť priamo na developera Finep.sk.