Chystáte sa na lyžovačku? Bez tohto sa nezaobídete!

0
1035

thule boxChystáte sa na vytúženú jarnú dovolenku a potrebujete priestor na lyže, snowboard či športové pomôcky? Možno to „natlačíte“ do kufru, no uznajte sami, že to bude asi skôr nemožné. Existuje však veľmi praktické riešenie, ktoré vyrieši váš problém. Strešné boxy sú skvelou pomôckou, ktorú si obľúbilo už množstvo ľudí. Pokiaľ pravidelne cestujete a milujete výlety, určite ani neváhajte!

Uľahčite si vašu cestu vďaka strešnému boxu

K tomu, aby ste si mohli zakúpiť strešný box, budete potrebovať strešný nosič, ktorý vám umožní odviezť takmer čokoľvek. Strešné nosiče sú vyrobené z kvalitného a pevného materiálu, sú odolné voči vonkajším vplyvom a prinášajú množstvo výhod. Ich špeciálny tvar zabezpečuje v prvom rade to, že sa počas jazdy zníži hlučnosť, čo oceníte najmä pri dlhšej ceste, ktorá nie je zrovna najideálnejšia. Čo sa týka samotného strešného boxu, pri jeho výbere by ste si mali dať tiež poriadne záležať. V žiadnom prípade nesmie presahovať na zadnej či prednej strane vozidla, takže na toto si dajte určite pozor! Majú rôzne systémy otvárania, takže výber záleží len od vás. Niektoré sa otvárajú zozadu, no niektoré zo strany. Môžu mať i centrálny zámok, ktorým box zamknete pomocou jedného otočenia. Ide o jedno z najbezpečnejších riešení.

Výhodné ceny, široká ponuka sortimentu

Milovníci zimných športov ocenia nosiče určené na lyže a snowboardy, ktoré sa môžu vysunúť mimo strechy auta. Manipulácia je veľmi jednoduchá a nemusíte sa báť, že si auto poškodíte. Na trhu máme i látkové boxy, ktoré sú určené na prevoz batohov, stanov či spacích vakov. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, určite navštívte e-shop www.pneumatiky.sk, ktorý ponúka širokú škálu strešných boxov, strešných nosičov, ale i textilné reťaze, snehové reťaze, zimné pneumatiky a mnoho ďalšieho! Kvalitný sortiment, výhodné ceny, spokojní zákazníci a odborné poradenstvo sú dôvody, prečo si vybrať práve nás!