Aká je kvalita repasovaných náhradných dielov

0
1211

Čím je vaše auto staršie, tým ste k nemu milší a prihovárate sa mu, aby to ešte tých 20 kilometrov domov vydržalo a nezradilo vás uprostred ničoho. Môžete to urobiť raz, dva alebo aj dvadsaťkrát, ale raz vás zradí. Kruto, v tej najhoršej možnej chvíli a vy sa len modlíte, aby vás návšteva autoservisu nestála viac, ako je hodnota samotného auta. Existuje však spôsob, ktorým môžete znížiť náklady na opravu až o polovicu? Pokazilo sa vám servo? Obstarajte si repasované servoriadenie. Aké sú výhody repasovaných dielov?

Spoznajte výhody repasovaných dielov

Hlavnou výhodou je cena. Aký je rozdiel? Kupujete repasované kompresory, brzdové kotúče či iné diely? Vaša peňaženka sa môže tešiť na to, že ušetrí približne polovicu toho, koľko by ste zaplatili za nový náhradný diel. Aká je kvalita repasovaných dielov? Vysoká, repasujú sa iba tie súčiastky, ktoré sú vo veľmi dobrom technickom stave. Dokonca v internetovom obchode Tirshop.sk dostanete na repasované diely aj záruku – pol roka až rok, záleží od konkrétneho typu výrobku. Takže máte istotu, že nejde o nejaké lacné poľské diely, ktoré boli nájdené na šrotovisku.

Repasovanie je bežné

Repasovanie nie je žiadny experiment, bežný je repas brzdových strmeňov, brzdových valcov, ale aj úplne iných výrobkov – notebooky, počítače, tlačiarne, mobily či náplne do tlačiarní. Takže vaše obavy nie sú na mieste, tie sa mali automaticky rozplynúť vtedy, keď ste sa dozvedeli, že na repasované diely získate záruku. Samozrejme, že sa nemôže repasovať všetko, lebo sa to nedá. Napríklad také pneumatiky je nemožné zrepasovať. Chcete ušetriť náklady na svoje auto či kamión, ak sa vám pokazilo? Navštívte internetovú stránku Tirshop.sk a pozrite si širokú ponuku repasovaných náhradných dielov.