10 spôsobov, ako si spríjemniť intímny život

0
1341

Intímny život každého z nás je kapitola sama o sebe. U niektorých divoká ako dobrodružstvo v džungli, u iných prázdna ako vyjedená bonboniéra. Pokiaľ patríte do druhej skupiny, nezúfajte. Dáme vám 10 tipov, ako si váš intímny život spríjemniť.

1.    Zmeňte atmosféru

Milujete sa po tme? Klasika. Vyskúšajte priniesť do spálne tlmené svetlo a raz dva rozjasníte i svoj intímny život. Postačí zopár sviečok či lampa s tienidlom. Nechajte vyniknúť svoje krivky a pozerajte sa. K tomu vôňa jedného z afrodiziák a uvidíte, aké divy to s vami urobí.

2.    Sústreďte sa na predohru

Všetci sa ponáhľame. Do práce, do posilňovne a domov. Spomaľte aspoň v spálni. Mnoho párov predohru preletí, prípadne rovno preskočí. Ešte pred milovaním si dohodnite pravidlá, ktoré miesta budú povolené a ktoré zakázané. Je nám jasné, že pri predohre nezostanete, no výsledok v cieli bude oveľa búrlivejší.

3.    Hrajte sa

Darujte partnerovi k najbližšiemu sviatku Kamasútru. Knihu plných, neobjavených zážitkov. Prečo nevyskúšať každý týždeň jednu z nových polôh? Experimentovať nemusíte len s polohami.  Zadovážte si nejaké zaujímavé hračky. Všetci sme predsa veľké deti. Tak neváhajte a hrajte sa.

4.    Preč zo spálne

Koľkokrát ste sa milovali mimo spálne? Koľkokrát mimo domu? Okoreňte si intímny život adrenalínom. Budete sa čudovať, aké je to návykové. Prekvapte dnes partnera a vymyslite bláznivé dobrodružstvo či už v kuchyni, alebo vo výťahu.

5.    Sprcha

Hry s vodnými kvapkami a príjemný zvuk vody opantajú vaše zmysly. Prinesú do vášho intímneho života nový rozmer. Hrajte sa s teplotou i intenzitou prúdu vody. Uvidíte, spoločné sprchy vám okrem ušetrenej vody prinesú i utuženie vzťahu a nové zážitky.

6.    Naplnenie predstáv

Kedy ste sa naposledy rozprávali s vašim partnerom o sexe? Áno, nemusí to byť vždy príjemné, ale zvyknete si. Budete prekvapený, aké predstavy skrýva váš partner. Bola by škoda ich nenaplniť.

7.    Správy

Dnešná komunikácia prebieha prevažne cez internet. Vyskúšajte partnerovi okrem nákupného zoznamu poslať pikantnú správu a sledujte tú reakciu. Navnadíte jeho, seba a domov doslova zutekáte.

8.    Zahrajte si roly

Vzrušujú vás inštalatéri či sexi učiteľky? Prečo sa jednou z nich nestať? Kostým na vás dlho nevydrží a partner zažije najzaujímavejšiu hodinu slovenčiny vo svojom živote. A o týždeň môžete byť znova niekým iným. Ktorá profesia vám ide najlepšie?

9.    Senzuálna masáž

Čo to je? Senzuálna masáž má korene v tantrickom učení a doslova zaútočí na všetky vaše zmysly. Odomkne nové dimenzie techník a vnímania pôžitkov. Navyše vyjdete maximálne zrelaxovaný.

10.  Technika nadovšetko

Každý z nás sa celý život učí. Pokiaľ ste však príliš dlho s jedným partnerom, je veľmi zložité naučiť sa nové techniky. S tým vám pomôže tantrická či senzuálna masáž, kde začína sexuálne vzdelávanie úplne odznova. Zistite, o čo všetko momentálne prichádzate a ani o tom netušíte.

Čo poviete, ktorý z tipov sa vám najviac páči? Dajte na naše rady a váš intímny život naberie úplne nové kontúry. Tak šup-šup napísať pikantnú správičku, kúpiť sviečky či objednať sa na senzuálnu masáž. Verte nám, neoľutujete.