Video: Pardy prišiel počas zápasu o prilbu, poliali ho pivom

0
422

CHICAGO 7. novembra (WEBNOVINY) – Jeden z fanúšikov hokejistov Chicaga Blackhawks sa aspoň na chvíľu zmocnil počas stredajšieho zápasu zámorskej NHL prilby obrancu Winnipegu Adama Pardyho.

Zadák Jets korčuľoval v 54. min k zadnému mantinelu po puk, keď ho narazil Brendan Bollig. Náraz nevydržalo plexisklo a vypadlo na prekvapených fanúšikov. Pardy sa dostal do tesnej blízkosti divákov a pri mantineli sa začala šarvátka.

Menší zmätok využil jeden z návštevníkov zápasu, ktorý zobral Pardymu neupevnenú prilbu z hlavy a nasadil si ju na svoju. Po chvíli ju vrátil stokilovému hokejistovi.

Ležiaceho Pardyho poliala jedna z fanúšičiek pivom. "Ani neviem, čo sa stalo s mojou hokejkou. Myslím si, že sa niekde stratila pri tej trme-vrme. Bola to zvláštna situácia, poliali ma aj pivom, čo nie je nič príjemné. Posledných šesť minút bolo potom pre mňa dosť zlých," uviedol pre Chicago Tribune Pardy.

Prilbu si musel od fanúšika vyžiadať. "Trochu sme si na seba pokričali, ale to bolo v pohode. Myslím si, že to bolo zaujímavé spestrenie," bral situáciu s nadhľadom.

Video: Pardymu ukradol v zápase fanúšik prilbu

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.