Svetelná reklama vám pomôže k úspechu

0
681
Svetelná reklama vám pomôže k úspechu

Nikdy nie ste ako podnikateľ dosť vidieť, aby ste nemohli byť viditeľným ešte viac. Byť vidieť znamená byť úspešnejším. Pridajte si k svojim propagačným aktivitám aj svetelnú reklamu.

Marketingový mix sa dnes často presunul iba do online sféry. Lenže ako mnohí zistili, nestačí to. Je to logické. Kto nemá e-shop, či nepredáva výhradne online, potrebuje aj ďalšie formy propagácie. Určite by sa nemali zanedbávať propagácia v mieste predaja, kancelárie, beauty salónu apod. Práve tu je zákazník reklamou zastihnutý vo chvíli rozhodovania, či je o našej existencii reklamou informovaný vôbec poprvé. Propagácia, ktorá nejde prehliadnuť, je určite svetelná reklama.

Svetelná reklama je jednou z hlavných kategórií signmakingu

Určite sa niektoré z kategórií signmakingu oplatí zaradiť do svojho marketingového mixu. Výroba reklamy akéhokoľvek rozsahu je dnes dostupná aj pre malých podnikateľov a živnostníkov. A to vrátane svetelnej reklamy. Tá zlacnela. Zásadne totiž klesla cena jej prevádzkovania. Používané LED zdroje majú minimálny odber elektrickej energie a nie sú preto finančne náročné.

Zapremýšľajte, ako čo najefektívnejšie možnosti svetelnej reklamy využiť

Poradia vám v Ravafol, kde sa na tento druh reklamy špecializujú. Firma ponúka svetelné boxy a logá, svetelné 3D nápisy a 3D logá, svetelné výstrče, kompozitné kazetové reklamy, reklamné totemy a pylóny, ale taktiež strojovú výrobu 3D reklamy či nesvetelné reklamy. Vo firme vám pomôžu dokonca s návrhom, svetelnú reklamu inštalujú a následne sa postarajú o jej údržbu aj servis. Žiadať môžete služby elektroinštalácie, aj si prenajať zdvíhaciu plošinu pre umiestnenie svetelnej reklamy.

Ravafol sa špecializuje na LED panely, reklamu a modernizáciu pre retail, aj na reklamnú tlač. Firma sa môže pochváliť tým, že tlačí na všetko. Nie je snáď žiadny materiál, na ktorý by vám v Ravafol nedokázali urobiť potlač.