Slovenský výrobca obuvi NOVESTA pomáha týraným psíkom

0
512

Spoločný projekt slovenskej módnej značky obuvi NOVESTA a neziskovej organizácie Pes v núdzi pomôže skvalitniť podmienky týraným psíkom ich neľahký život v útulkoch.
BRATISLAVA 3. februára (WBN/PR) – Na začiatku novembra 2013 definitívne uzrela svetlo sveta limitovaná edícia obuvi “Pes v núdzi”. Všetci sme verili, že spoločný projekt slovenskej módnej značky obuvi NOVESTA a neziskovej organizácie Pes v núdzi bude úspešný a budeme tak môcť skvalitniť často týraným psíkom ich neľahký život v útulkoch. Z každého predaného páru totiž putuje 10€ na pomoc práve týmto bezbranným stvoreniam.

Aj vďaka nezištnej podpore osobností, ako sú Jana Hospodárová, Ivica Sláviková, Samuel Tomeček, Martin Machaj, Monika Sakmanová (Ladylicious ), raper DNA, Michal Sabo, Zdenka Predná, či Duon môžeme považovať projekt za veľmi úspešný. Podporiť dobrú vec môžete stále na stránkach eshopov topanky.sk a novesta.sk. V súčasnosti sa do veľkej psíčkarskej rodiny pridali aj eshopy trendsetter.sk a nahodsa.sk, kde takisto môžete podať pomocnú ruku. Všetkým, ktorí túto nepochybne skvelú vec podporili, patrí už teraz naša úprimná vďaka!

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.