Sekera a Chára nastúpili proti sebe, obaja skórovali

0
416

BOSTON 23. novembra (WEBNOVINY) – Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára v sobotu pomohol Bostonu jedným gólom k víťazstvu v zámorskej NHL na domácom ľade nad Carlinou 3:2 po predĺžení.

Tridsaťšesťročný obor sa presadil v 15. min v presilovej hre, keď odpovedal na presný zásah ďalšieho slovenského hráča Andreja Sekeru.

Ten otvoril skóre v 6. min tiež v početnej výhode. Víťazný presný zásah Bruins dosiahol v druhej minúte predĺženia český útočník David Krejčí. Chára odohral 27:05 min, Sekera 24:46. Obaja mali po dva strelecké pokusy.

Boston – Carolina 3:2 po predĺžení (1:1, 1:0, 0:1 – 1:0)

Góly: 15. CHÁRA (Lucic, Krug), 34. R. Smith (Söderberg, Bartkowski), 62. Krejčí (Iginla, Boychuk) – 6. SEKERA (Skinner, E. Staal), 53. Dwyer

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.