Schumacher stále bojuje, od Ferrari dostal špeciálne prianie

  0
  422

  GRENOBLE 3. januára (WEBNOVINY) – Tím motoristickej formuly 1 Ferrari poslal o život bojujúcemu Michaelovi Schumacherovi odkaz pri príležitosti jeho piatkových 45. narodenín. Sedemnásobný šampión "efjednotky" leží po nehode na nedeľňajšej lyžovačke v nemocnici vo francúzskom Grenobli v kóme v stabilizovanom, ale stále kritickom stave.

  Odporúčame aj:

  Michael Schumacher na svoje narodeniny stále bojuje o život

  "Toto je špeciálny deň pre Ferrari a jeho fanúšikov, pretože Michael Schumacher má narodeniny. Momentálne zvádza najdôležitejší boj vo svojom živote a chceme mu odovzdať špeciálne prianie. Spolu máme za sebou toľko prekrásnych zážitkov a vybrali sme číslo 72. Nie je to len tak, reprezentuje počet Michaelových víťazstiev za Ferrari v rokoch 1996 až 2006. Vďaka týmto 72 veľkým cenám sme získali milióny fanúšikov po celom svete. Boli to nezabudnuteľné momenty, ktoré spolu s jeho vášňou, oddaním a obetavosťou urobili z Michaela navždy súčasť rodiny Ferrari. Každý v Scuderii od prezidenta Lucu di Montezemola a šéfa tímu Stefana Domenicaliho, ktorí sú v úzkom kontakte s Michaelovou rodinou, neustále sleduje vývoj situácie. Pochopiteľne, dnes je dvojnásobný dôvod mu popriať všetko najlepšie. Forza Michael," uverejnil portál Sky Sports odkaz Ferrari.

  "Schumi" v nedeľu údajne lyžoval vo francúzskych Alpách mimo vyznačenej trate a hlavou narazil do skaly, na hlave mal prilbu, ktorá zabránila najhoršiemu. Podľa rodinnej hovorkyne Sabine Kehmovej nebola príčinou nehody vysoká rýchlosť. Schumacher bol na svahu spolu so 14-ročným synom Mickom a skupinou priateľov.

  © SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.