ReFresh Bistro: Školský bufet, ktorý vás chytí za srdce

0
22
ReFresh Bistro: Školský bufet, ktorý vás chytí za srdce

Už žiadne klasické bufetové okienka ako z minulého storočia. Moderná doba prináša moderné riešenia a aj to je dôvod, prečo vzniklo ReFresh Bistro. Predstavuje inovatívne priestory, chutné jedlá a moderné metódy. Nielen platenia, ale aj objednávania. To je ReFresh Bistro!

Aj napriek tomu, že je zatiaľ rozšírené len na území Českej republiky, postupne sa chce do dvoch rokov uplatniť aj na Slovensku. Už teraz majú niektoré školy v hlavnom meste Slovenska obrovský záujem o toto bistro, pretože je jednoducho iné ako klasické školské bufety, čím, samozrejme, vyniká.

Neváhajte sa ozvať

Ste zástupcom školy, prípadne iný zamestnanec a chcete do vašej školy priniesť niečo moderné? Výborným riešením je práve refresh bistro, ktorému sa môžete ozvať pokojne aj vy! Aktuálne si totiž prechádza klasickými administratívnymi úkonmi, ktoré sú potrebné na to, aby mohlo otvoriť prevádzky aj na Slovensku. Určite však toto bistro odporúčame, školáci si ho zaručene zamilujú už po prvej návšteve.

Moderné spôsoby

Školské bufety kedysi, ale možno aj dnes v mnohých školách neprinášajú školákom priestor na vytúžený oddych počas prestávok. V tom je však Refresh Bistro iné. Je totiž vybavené modernými priestormi, ktoré jednoducho stoja za pozornosť. Tam si môžu školáci počas prestávok oddýchnuť. Samozrejme, objednať si môžu aj z dostupnej ponuky. Napríklad, prostredníctvom samoobjednávacieho pultu. Taktiež je dostupná aj platba kartou, čo ocenia mnohí školáci.

V ReFresh Bistro sú zamestnávaní ľudia, ktorým vyhovuje práca len počas niekoľkých hodín v dni a zvládnu väčší nátlak zákazníkov počas prestávok. Dotykové samoobslužné pulty a možnosť platby kartou to však zamestnancom všetko výrazne uľahčuje. Rozhodne tak ide o moderné bistro, ktoré stojí za pozornosť.