Pricemania Academy tento štvrtok štartuje už tretí semester

0
377

BRATISLAVA 19. februára (WBN/PR) – Záujem Slovákov o online vzdelávanie z roka na rok stúpa. V oblasti e-commerce sa našlo veľké množstvo podnikavých Slovákov. Podnikanie na internete však nie je také jednoduché, ako sa zdá, pravidlá sa rýchlo menia a pokiaľ pravidelne nesledujete zahraničné trendy, často sa môže stať, že sa jednoducho stratíte. Aj preto vznikol projekt Pricemania Academy, ktorý dal dohromady TOP ľudí česko-slovenského online biznisu, ktorí v malých skupinkách vzdelávajú podnikateľov, marketérov, ale aj študentov.

Založenie kvalitného e-shopu nie je jednoduchá záležitosť. Je potrebné myslieť na množstvo vecí od analýzy trhu, SEO, výber správneho segmentu a cieľovej skupiny, dlhodobo udržateľnú cenotvorbu produktov a služieb, spustenie použiteľného a na mobil optimalizovaného webu a iné. Všetky dôležité témy potrebné na rozbehnutie a udržanie vlastného biznisu na internete spájajú dve slová Pricemania Academy.

Pricemania Academy je jedinečný, a na Slovensku prvý, komplexný vzdelávací program pre oblasť e-commerce. Jeho cieľom sú prosperujúce slovenské on-line firmy a spokojní zákazníci. Skúsení profesionáli odovzdávajú formou školení, workshopov a webinárov svoje know-how zástupcom veľkých mediálnych agentúr a majiteľom e-shopov.

Vo štvrtok 20. februára od 18.30 h sa v priestoroch bratislavského coworkingového centra Connect začne už jej tretí semester. Event Pricemania Academy Kickoff III. otvorí jarnú sezónu 2014 a začne kolotoč 13 workshopov so špičkovými mentormi.

Súčasťou podujatia budú aj tri inšpiratívne prednášky mentorov a partnerov akadémie. Na zaujímavé témy budú môcť hostia Kickoffu hneď reagovať, a to prostredníctvom služby Sli.do, ale aj v rámci diskusie. Vstup na podujatie je zdarma a každý účastník zároveň získa leták s kompletným programom a tiež so zľavovým kódom na zľavu 15 % na jarné workshopy.

Pricemania Academy je jedinečný vzdelávací program pre e-shopy a on-line firmy. Interaktivita a individuálny prístup mentorov (školenia sa konajú v menších skupinách) zaručujú jednoduchšie nasiaknutie informácií a prepojenie teoretických poznatkov s praktickými radami a skúsenosťami. Vďaka nadobudnutým poznatkom môžu absolventi Pricemania Academy zvýšiť návštevnosť a premeniť ju na reálnych zákazníkov, a tým zdvihnúť celkovú ziskovosť. Nemenej dôležité je aj budovanie mena značky a vzťahu so zákazníkmi. Všetci absolventi Pricemania Academy získajú na konci školenia alebo workshopu certifikát.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.