Pivovary Topvar získali ocenenie RecruitRank Awards

0
529

BRATISLAVA 17. februára (WBN/PR) – Uchádzači o zamestnanie v spoločnosti Pivovary Topvar a.s. vyjadrili svoju skúsenosť s výberovým procesom a prístupom firmy v rámci 6. ročníka iniciatívy spoločnosti Profesia.sk a ohodnotili ju na úrovni, ktorá pre Pivovary Topvar a.s. priniesla 2. miesto a ocenenie RecruitRank Awards 2013.

Toto ocenenie je každoročne udeľované spoločnosťou Profesia.sk personálnym agentúram a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe priamej spätnej väzby od viac ako 125 000 uchádzačov za obdobie posledných 12 mesiacov.

Pivovary Topvar a.s. sa umiestili na 2. mieste v hodnotení, ktoré poskytli uchádzači o zamestnanie v spoločnosti. V ňom poskytli portálu Profesia.sk svoj názor na výberový proces. “Je to pre nás veľká pocta, a zároveň aj forma ocenenia princípov zodpovedného podnikania, ktoré dôsledne uplatňujeme. Kvalita našich zamestnancov, ich nadšenie a oddanosť firme je to, čo si mimoriadne vážime,” uviedol Rob Kenney, riaditeľ ľudských zdrojov spoločnosti Pivovary Topvar, a.s.

Dotazníky, ktoré sa týkajú výberového procesu vo firme, obsahuje odpovede na otázky, či je spoločnosť s uchádzačmi v kontakte a informuje ich o priebehu výberového procesu či dostali dostatok informácii o danej pracovnej ponuke, či bol prístup človeka zodpovedného za výber bol profesionálny a aký majú celkový dojem z výberového procesu v spoločnosti.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.