Na vyhlásení ankety Športovec roka chýbala prvá päťka

0
285

BRATISLAVA 20. decembra (WEBNOVINY) – Kráľ slovenského športu za rok 2013 Peter Sagan chýbal na vyhlásení v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave, keďže mal ešte pracovné povinnosti v Taliansku.

Tím Cannondale, za ktorý jazdí 23-ročný Žilinčan, končí v týchto dňoch sústredenie v Toskánsku. Hviezdy družstva musia ešte v závere týždňa absolvovať sponzorské akcie a zúčastniť sa na nakrúcaní reklamných spotov.

„Peter sa ospravedlnil, keďže má tímové sponzorské povinnosti. Musel sa prispôsobiť družstvu. Na Slovensko príde až v pondelok 23. decembra, potom 2. januára odlieta do zámoria, kde má ďalšie povinnosti voči sponzorom. Veľmi ho mrzí neúčasť, rád by bol v Bratislave na slávnosti. Chcel by všetkým fanúšikom poďakovať za povzbudenie, držanie palcov. Rád by tu bol osobne, ale to sa nedá,“ ospravedlňoval neúčasť svojho syna otec Ľubomír.

Odporúčame aj:

Peter Sagan je Športovcom roka, zavŕšil zaujímavú postupku

Desať najlepších v ankete Športovec roka má spolu 313 rokov

V novostavbe Slovenského národného divadla v piatok večer chýbala kompletná prvá pätica ocenených. Hokejisti Marián Hossa, Michal Handzuš a Zdeno Chára majú povinnosti v zámorskej NHL, zjazdárka Veronika Velez-Zuzulová nemohla odcestovať pre zdravotné problémy z Francúzska, kde sa lieči zo zranenia. Všetkých zastúpili na slávnosti ich rodičia.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.