Video: Spot o Slovensku vysielajú na ruskom portáli

0
417

BRATISLAVA 13. februára (WEBNOVINY) – Reklamný spot o Slovensku sa vysiela na ruskom športovom portáli Sportbox.ru. Ako ďalej informovala Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR), v deň slávnostného otvorenia Zimných olympijských hier (ZOH) 2014 v Soči, sa začala v Rusku reklamná kampaň, ktorá ma predstaviť Slovensko ako zimnú turistickú destináciu. Kampaň bude trvať počas ZOH v dňoch od 7. až do 23. februára.

Audiovizuálny reklamný spot v ruskom jazyku sa bude automaticky prehrávať pri zapnutí olympijských videomateriálov na spomínanej stránke. Po kliknutí na reklamný spot bude užívateľ presmerovaný na národný turistický portál. “Počas prvých 5 dní sa spot zobrazil už takmer 500-tisíckrát, a na stránku následne prekliklo viac ako 20-tisíc návštevníkov,” konštatovala SACR.

Video: Spot Zima na Slovensku

Portál Sportbox.ru je jedným z najpopulárnejších internetových zdrojov o športe. Má viac ako 600-tisíc unikátnych užívateľov denne a viac ako 6 miliónov unikátnych užívateľov za mesiac. Počas Zimných olympijských hier ho navštívi podľa prognóz viac ako 8 miliónov unikátnych užívateľov. Tí si na stránke môžu pozrieť všetky videá z olympiády, a to priame prenosy, archívy, najlepšie momenty, video interview so športovcami, ceremónie otvorenia a ukončenia hier.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.