Autobus sa zrazil s hasičským autom, hlásia zranených

0
522

BRATISLAVA 22. februára (WEBNOVINY) – Pri zrážke autobusu mestskej hromadnej dopravy s hasičským autom sa dnes popoludní v Bratislave zranilo minimálne 12 ľudí. Agentúru SITA o tom informoval Jozef Minár z operačného strediska záchranárov, podľa ktorého momentálne zranených rozvážajú do nemocníc a teda zatiaľ nevedia rozsah zranení presne určiť.

Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Karina Považanová, dopravná nehoda sa stala približne o 16:15 na svetelne riadenej križovatke pred obchodným domom na Lamačskej ceste.

Obrazom: Hasičské auto sa v Bratislave zrazilo s autobusom

Odporúčame aj:
Autobus sa zrazil s hasičským autom, hlásia zranených

Podľa informácii išlo hasičské vozidlo po Lamačskej ceste v smere von z mesta so zapnutým zvláštnym výstražným a svetelným zariadením. “Z dosiaľ presne nezistených príčin došlo na svetelne riadenej križovatke k stretu s autobusovou linkou číslo 63 vychádzajúcou od obchodného domu na Lamačskú cestu,” povedala Považanová, podľa ktorej sa zranilo predbežne 12 cestujúcich a jeden príslušník hasičského a záchranného zboru.

Presné príčiny dopravnej nehody a mieru zavinenia budú vyšetrovať. Lamačskú cestu v smere do centra mesta uzavreli, obchádzka je cez Harmincovu ulicu.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.